Fix HP Printer General Error 0x61011bed

>

Fix HP Printer General Error 0x61011bed

Fix HP Printer General Error 0x61011bed- Printers zijn het meest bruikbare apparaat in kantoren en voor onderwijsinstellingen. Deze gadgets maken het werk een stuk eenvoudiger. Elk type documentwerk hangt volledig af van printers. In het printersegment is HP het beste bedrijf dat high-tech printers produceert. Soms is het voorkomen van dergelijke apparaten vrij gebruikelijk bij het omgaan met dergelijke apparaten. Zoals de meeste gebruikers melden voor algemene fout 0x61011bed. Deze fout wordt ook wel Carriage Jam-probleem genoemd. Om de gebruikers te helpen bij het oplossen van HP Printer General Error 0x61011bed. We hebben enkele methoden gedeeld.


Voor technische hulp altijd contact opnemen met de professioanls. Voor printers is een technische ondersteuningsdeskundige het beste bedrijf dat echte diensten verleent. Omdat veel gebruikers met Carriage Jam-fout worden geconfronteerd om de gebruikers te helpen, hebben we dit artikel gedeeld. Hierin zullen we methoden delen om HP Printer General Error 0x61011bed op te lossen.

Methoden om HP Printer General Error 0x61011bed op te lossen


Om deze technische fout in de volgende sectie op te lossen, zullen we tal van oplossingen bespreken die u zeker helpen om uw Carriage jam-problemen op te lossen. Het belangrijkste is dat u de stappen volgt zoals deze zijn.


Methode: 1 Reset de printer


Bij deze methode zullen we de printer resetten. De betrokken stappen zijn-

1.Firslty, Alle kabels loskoppelen zonder de printer uit te zetten.
2. Wacht 30 seconden
3. Sluit nu de kabels aan en wacht op een automatische inschakeling
4. Als de printer weigert in te schakelen, druk dan op de aan / uit-knop en controleer of de algemene HP printerfout 0x61011bed is opgelost of      niet.

Methode: 2 Reinig de cartridges


Hier zijn de stappen voor het uitvoeren van deze methode: -

 1. Klik op de aan / uit-knop om uw printer uit te schakelen
  2. Open de klep
  3. Haal de cartridges er langzaam uit
  4. Veeg de cartridges nu af met een zachte doek
  5. Leg een papier onder de printkop
  6. Reinig de printkop met een vochtige doek
  7. Droog de printkop en cartridges met een zachte doek
  8. Na het drogen de cartridges terugduwen. Plaats het
  9. Start de printer opnieuw op om te zien of de fout is verholpen of niet.

Methode: Laad de papieren opnieuw


Bij deze methode zullen we de papieren opnieuw laden. De stappen die worden genomen zijn-


1. Zorg ervoor dat u vellen van A4-formaat gebruikt die in de papierlade van uw printer passen
2. Nu, de stapel papier uitlijnen
3. Er moeten minimaal tien papiersoorten in de lade worden bewaard en niet meer dan 25 papiersoorten
4. Papierstapel in de printer plaatsen en beginnen met de afdruk.


Methode: 4 Maak de rollen schoon


Hier zijn de stappen voor deze methode: -


1. Schakel eerst de printer uit
2. Maak nu alle kabels los
3. Afterwars, Open de toegangsdeuren voor het beheren van rollen
4. Reinig gewoon alle rubberen rollen met een schone doek
5. Sluit ten slotte de kabels aan en begin met het afdrukken


Methode 5 Papierinstellingen controleren


De betrokken stappen zijn-


1. Zorg ervoor dat de instellingen voor lade en stuurprogramma's compatibel zijn.
2. Afdrukdocument openen.
3. Klik nu op het pictogram Bestand bij afdrukopties
4. Tik op de printereigenschappen
5. Selecteer daarna de optie voor papierkwaliteit en kies het juiste papierformaat uit de vervolgkeuzelijst
6. Klik op Oké en volg hetzelfde met het gedrukte document.

Welnu, deze bovenstaande methoden zullen u zeker helpen bij het oplossen van HP Printer General Error 0x61011bed. Mocht u problemen ondervinden bij het uitvoeren van deze methode, aarzel dan niet en neem direct contact op met onze leidinggevende. Wij helpen je verder.


Tech Support Expert - One Stop Solution Provider


Ons bedrijf Tech Support-expert is een gecertificeerd bedrijf. Wij zijn een externe dienstverlener. Ons bedrijf is zeer professioneel en biedt assistentie op afroep aan alle technische gebruikers. We hebben een team van ervaren medewerkers die gewaardeerde services bieden en u helpen met uw technische problemen. Ons team helpt u bij zaken als installatie, driver, reparatie en setup. We zorgen ervoor dat u ongeëvenaarde ondersteuningsservices krijgt.


Onze services op afstand bieden u assistentie bij u thuis, zodat u zonder te vertrekken uw apparaatfouten kunt oplossen. Ons bedrijf heeft de visie om de workflow op mondiaal niveau te behouden en de best mogelijke oplossingen te bieden voor alle technische problemen.


Hoe kunt u contact met ons opnemen?


Ons team is zeer gemotiveerd en staat altijd voor u klaar. Om gebruik te maken van onze technische ondersteuning, belt u HP Contact Belgie ons gratis nummer + 32-63680333. Onze lijnen zijn het hele jaar door 24/7 geopend. Zonder wisselgesprek zullen wij uw oproep beantwoorden en u helpen. Mocht u ons willen schrijven, mail ons dan op info@ondersteuningnummer.com
Onze gecertificeerde experts zijn hier om uw dag te redden met onze sterk beveiligde en veilige services. Onze services omvatten alle mogelijke oplossingen, van installatie tot het ontgrendelen van alle problemen en het bieden van oplossingen.

 

We bieden ook een technische ondersteuning HP Contact Nederland.

 

 

 

Share:

Keywords: hp contact belgie

Comments

Other related blogs

HP Officejet 9015: How to scan from printer to computer system?

By : HP OfficeJet Pro 9000 Series All-in-One Printer

HP printers are one of the most popular brands in producing top quality printing devices for users. ..


McAee Antivirus Technical Support at 1-844-296-4279

By : Www.mcafee.com/activate | Mcafeecom/activate | McAfee Toll Free Number

McAeeAntivirus Technical Support at 1-844-296-4279 www.mcafee.com/activate items has the tendency l..


How to mywifiext setup Netgear Nighthawk EX8000

By : Netgear Extender Setup | New Extender Setup Wizard

The mywifiext setup Netgear Nighthawk EX8000 X6S extender is intended to build the entire home Wi-Fi..


How to setup a HP Officejet pro 3800 printer?

By : HPOfficejet3800

In the event that you have as of late bought the  HP Officejet pro 3800 printer support number ..